NOD Optyczny
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Optyczne systemy CATV / RF | 
           « wstecz
Do pobrania :  RFV-300RT-RCV Datasheet (eng)   

Optyczny Odbiornik CATV/RF kanału zwrotnego

RFV-300RT/RCV
 

Cena :  Pytaj   



Optyczny Odbiornik RF/CATV z Kanałem Zwrotnym :: CATV, RF, nod, optyczny, nadajnik, odbiornik, telewizja, kablowa, telewizji, kablowej, światłowodzie, światłowodowy Szerokopasmowy optyczny odbiornik kanału zwrotnego dla telewizji kablowej RF/CATV

RFV-300RT/RCV to wysokiej jakości, ekonomiczny odbiornik kanału zwrotnego CATV, który niweluje niskie szumy i zapewnia zgodność impedancji. Wydajna, szerokopasmowa fotodioda 1310/1550 nm i zaawansowane obwody wzmocnienia sygnału RF zapewniają nieprzerwaną transmisję sygnału video, danych, telefonii czy Internetu w szerokopasmowym środowisku HFC. Urządzenie to idealnie nadaje się do bezpośredniego odbioru sygnałów CATV RF w aplikacjach przemysłowych, rządowych, biurowych, naukowych, FTTC, FTTH, MDU i innych - wszędzie tam, gdzie wymagana jest wydajność, kompaktowa budowa i transmisja sygnału wysokiej jakości.

Budowa Systemu

RFV-300RT/RCV to niezależne urządzenie z wyjściem RF, połączeniem optycznym i punktam testowym, zasilane z wewnętrznego zasilacza 90-40 VAC. Wejściowe złącze optyczne SC-APC (lub opcjonalnie FC-APC) może być podłączone na przednim lub tylnim panelu urządzenia. Jednostka chłodzona jest przez zewnętrzny wiatrak wysokiej jakości, który który w razie usterki może być wymieniony bez przerwy w pracy odbiornika.
Unikalną zaletą urządzenia jest jego możliwość pracy zarówno jako urządzenia wolno-stojącego, jak i modułowego w obudowie typu Rack 19".

Optyczny Odbiornik RF/CATV z Kanałem Zwrotnym :: CATV, RF, nod, optyczny, nadajnik, odbiornik, telewizja, kablowa, telewizji, kablowej, światłowodzie, światłowodowy



 Specyfikacja

Bardzo szerokie pasmo przenoszenia 5-300 MHz - tradycyjnego 5-42/65 MHz i nowszych topologii
Wysoka czułość, szeroki zakres wejściowy (-14 dBm do +3 dBm) przy długości fali 1310 lub 1550 nm
Małe zakłucenia, wysoki poziom sygnału RF (do +45 dBmV)
Wydajny kanał zwrotny z NPR > 41 dB i szerokim zakresem dynamiki > 5 dB
Przeznaczony dla średniej i dużej wielkości telewizji kablowych CATV
Niski pobór mocy, chłodzony wiatrakiem, zintegrowany zaisilacz 90-240 VA (opcjonalnie 24 VDC)



ARTR, kamera ARTR

Optyczne systemy CATV / RF Cena (netto)
CATV ORION 1310-06-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 6mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-10-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 10mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-20-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 20mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-25-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 25mW

 Pytaj

RFV-870/XMT Szerokopasmowy Nadajnik Optyczny CATV / RF

 Pytaj

RFV-300RT/RCV Optyczny Odbiornik CATV/RF kanału zwrotnego

 Pytaj

RFV-1000ND/RCV Szerokopasmowy Nod Optyczny z kanałem zwrotnym

 Pytaj

RFV-302ART/XMT Modułowy Nadajnik Optyczny Kanału Zwrotnego

 Pytaj

RFV-400PN/RCV Końcowy odbiornik optyczny CATV / RF

 Pytaj

CATV-OR/00-860 4-wyjściowy węzeł optyczny

 Pytaj

CATV-OR/00-860-Z1 4-wyjściowy węzeł optyczny + kanał zwrotny 1mW

 Pytaj

CATV-OR/00-860-Z2 4-wyjściowy węzeł optyczny + kanał zwrotny 2mW

 Pytaj

CATV DIGI PK-860 2-wyjściowy odbiornik optyczny

 Pytaj

CATV DIGI PK-860-Z1 2-wyjściowy odbiornik optyczny + kanał zwrotny 1 mW

 Pytaj

CATV DIGI PK-860-Z2 2-wyjściowy odbiornik optyczny + kanał zwrotny 2 mW

 Pytaj

N  CATV DIGI ON-860 Najmniejszy odbiornik optyczny CATV na rynku - FTTH.

 Pytaj

CATV DIGI ONR-860 Najmniejszy odbiornik optyczny CATV na rynku - FTTH + kanał zwrotny 1mW

 Pytaj

CATV OR/RCV 1-4 kanałowy odbiornik sygnału zwrotnego CATV

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Sieciowy enkoder/dekoder wideo/audio



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |