Odbiornik optyczny, odbiornik CATV
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Optyczne systemy CATV / RF | 
           « wstecz
Do pobrania :  RFV-400PN-RCV Datasheet (eng)   

Końcowy odbiornik optyczny CATV / RF

RFV-400PN/RCV
 

Cena :  Pytaj   



Końcowy Odbiornik Opotyczny RF / CATV :: CATV RF, nod optyczny, nadajnik, odbiornik, telewizja kablowa, telewizji, kablowej, światłowodzie, światłowodowy Końcowy odbiornik optyczny CATV / RF

RFV-400PN/RCV to odbiornik optyczny stosowany tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość sygnału przy jego niskim poziomie. Urządzenie to zostało zaprojektowane z myślą o krańcowych obszarach sieci telewizji kiablowej, gdzie dociera minimalna moc optyczna sygnału.

Odbiornik wymaga zasilania 5.2 V i pobiera mniej niż 2.5 W mocy. Konstrukcja typu push-pull (od detektora do wyjścia) zapewnia znakomite parametry CSO/CTB na wszystkich kanałach. Pomiar mocy optycznej jest możliwy w punkcie testowym stanowiącym połączenie interfejsu - złącza zasilania. Ta właściwość połączona z osiągalną funkcją zdalnego wyłączenia daje urządzeniu możliwość pracy redundantnej w aplikacjach użytkowych.

Budowa Systemu

RFV-400PN/RCV to niezależne urządzenie z wyjściem RF, połączeniem optycznym i punktam testowym. Wejściowe złącze optyczne SC-APC (lub opcjonalnie FC-APC) może być podłączone na przednim lub tylnim panelu urządzenia.



 Specyfikacja

Niskoszumowy odbiornik, o dopasowanej impedancji szerokopasmowej fotodiody i wzmocnieniu RF
Stosowany do konwersji optycznej sygnały optycznego na RF aplikacjach typu HFC, FTTx i PON
Szerokie pasmo przenoszenia 48 MHz do 870 MHz (analogowe i cyfrowe QAM)
Wysoka czułość, szeroki zakres wejściowy (-6 dBm do +1 dBm) przy 1310/1550 nm
Doskonała linearność częstotliwości i zniekształceń
Niski pobór mocy i wysoki poziom wyjścia RF, przy szerokim zakresie temperatury pracy



ARTR, kamera ARTR

Optyczne systemy CATV / RF Cena (netto)
CATV ORION 1310-06-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 6mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-10-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 10mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-20-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 20mW

 Pytaj

CATV ORION 1310-25-860 Nadajnik optyczny CATV 1310nm 25mW

 Pytaj

RFV-870/XMT Szerokopasmowy Nadajnik Optyczny CATV / RF

 Pytaj

RFV-300RT/RCV Optyczny Odbiornik CATV/RF kanału zwrotnego

 Pytaj

RFV-1000ND/RCV Szerokopasmowy Nod Optyczny z kanałem zwrotnym

 Pytaj

RFV-302ART/XMT Modułowy Nadajnik Optyczny Kanału Zwrotnego

 Pytaj

RFV-400PN/RCV Końcowy odbiornik optyczny CATV / RF

 Pytaj

CATV-OR/00-860 4-wyjściowy węzeł optyczny

 Pytaj

CATV-OR/00-860-Z1 4-wyjściowy węzeł optyczny + kanał zwrotny 1mW

 Pytaj

CATV-OR/00-860-Z2 4-wyjściowy węzeł optyczny + kanał zwrotny 2mW

 Pytaj

CATV DIGI PK-860 2-wyjściowy odbiornik optyczny

 Pytaj

CATV DIGI PK-860-Z1 2-wyjściowy odbiornik optyczny + kanał zwrotny 1 mW

 Pytaj

CATV DIGI PK-860-Z2 2-wyjściowy odbiornik optyczny + kanał zwrotny 2 mW

 Pytaj

N  CATV DIGI ON-860 Najmniejszy odbiornik optyczny CATV na rynku - FTTH.

 Pytaj

CATV DIGI ONR-860 Najmniejszy odbiornik optyczny CATV na rynku - FTTH + kanał zwrotny 1mW

 Pytaj

CATV OR/RCV 1-4 kanałowy odbiornik sygnału zwrotnego CATV

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Hermetyczna mufa optyczna pozioma 48-włóknowa 2x2



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |