zarządzalny jednowłóknowy, optyczny przełącznik, światłowodowy, odbiornik światłowodowy, nadajnik optyczny, odbiornik optyczny, konwerter optyczny, optyczny konwerter danych RS 422, optyczny konwerter danych RS 485, optyczny konwerter danych RS 232
Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Media konwertery | 
           « wstecz

Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

TL-MCMS-FSM020T2R3SC-05
 

Cena :  Pytaj   



UWAGA!!!
Z początkiem kwietnia 2008r. wprowadzone zostały zmiany dotyczące symboliki media konwerterów z serii TELSATLINE.
Obecna nazwa produktu to: TL-MCMS-FSM020T2R3SC-05
Dawniej: TL-MC20M-10/100SMT2R3



Media konwertery WDM z serii TELSATLINE zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności włókien w kablu światłowodowym. Dzięki dwukierunkowej transmisji sygnału Fast Ethernet po jednym włóknie w technologii WDM (1310nm i 1550nm), możliwa jest dwa razy większa ekspansja sieci optycznej na danym obszarze. Możliwość przesłania sygnału ethernetowego na odległość nawet do 120 km sprawia, iż to niewielkie urządzenie idealnie nadaje się do łączenia miejskich sieci MAN, WAN, czy nawet podmiejskich sieci szkieletowych. Media konwertery WDM z serii TELSATLINE są w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3 i 802.3u. Instalacja i użytkowanie konwerterów jest bardzo prosta. Wskaźniki LED umieszczone na przednim panelu informują na bieżąco o stanie pracy urządzenia.moduł konwertujący

Niezarządzalny, jednowłóknowy media konwerter 10/100 Mbps WDM, SM 20km, konwerter, konwertery, optyczne, optyczny, media, światłowodowy, światłowodowe, gigabit, ethernet, fastethernet, sieci, szkieletowe


Właściwości
  • Obsługa standardów 10 Base-T, 100 Base-TX, 100 Base-FX.
  • Pełna kompatybilność z standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
  • Transmisja do 2km światłowodem typu multi mode i do 120km światłowodem typu single mode.
  • Wydajne układy pracy w trybie auto-negotiation zapewniają bezpieczeństwo i stabilność transmisji danych.
  • Przesył pakietów do 1916 bajtów.
  • Obsługa trybów half/full duplex.
  • Niski pobór mocy i minimalne wydzielanie ciepła. zasilacz w komplecie
  • Możliwość wyboru złącza optycznego (FC/ST/SC).
  • Jednowłóknowy , metalowa obudowa. zasilanie 5V DC

Dla rozbudowanych aplikacji zaleca się zastosowanie konwerterów modułowych wraz z 16-slotową obudową rack 19” TL-MCM-16-RACK19-2U-SPS, które dzięki redundancji zasilania zapewniają nieprzerwaną pracę przez wiele lat.

obudowa, obudowy, switche, przełączniki, media, konwertery, konwerter, przełącznik, switch, rack, rackowych
* - Cena za jedno urządzenie (komplet tworzą dwa urządzenia tego samego typu).


 Specyfikacja

Długość fali TX/RX 1310/1550nm
Obsługiwane standardy IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, 100Base-FX
Interfejsy 1 x złącze RJ45 10/100Base-T
1 x simpleksowe złącze 100Base-FX FC/ST/SC
Metoda przełączania store and forward
Przepustowość 200 Mbps-Full duplex
Typ obudowy desktop
Zasilanie zewnętrzny zasilacz: DC 5V, 1.6A (w zestawie)
pobór mocy: 5W
Warunki pracy temperatura: 0-70°C
wilgotność otoczenia: 5-90%
Wymiary 70 x 94 x 27 mm (Sz x D x W)
Waga brutto 0,6 kg
Standardy bezpieczeństwa FCC Class A, CE, RoHS
Okres gwarancji 18 miesięcy



ARTR, kamera ARTR

Media konwertery Cena (netto)
TL-MCUS-FSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM080T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FMM002TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-FSM120TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 120 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM020T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM080T2R3SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 80 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FMM002TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, MM 2 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM040TR22SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 40 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCMS-FSM100TR33SC-05 Zarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100M Fast Ethernet, SM 100 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM050T2R3SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 50 km, jednowłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GMM.55TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, MM 550 m, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM020TR22SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 20 km, dwuwłóknowy Tx: 1310nm, Rx: 1310nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

TL-MCUS-GSM090TR33SC-05 Niezarządzalny media konwerter Telsatline wolno-stojący 10/100/1000M Gigabit Ethernet, SM 90 km, dwuwłóknowy Tx: 1550nm, Rx: 1550nm, złącze SC, 5VDC

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Hermetyczna mufa optyczna pionowa 60-włóknowa 3x3



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |