Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Światłowodowe przyrządy pomiarowe | 
           « wstecz

Cyfrowy nastawny tłumik optyczny

FHA-2S01
 

Cena :  Pytaj   



FHA-2S01 to cyfrowy nastawny tłumik optyczny o kompaktowej, przenośnej konstrukcji, przeznaczony zarówno do pracy w warunkach labolatoryjnych, jak również przy pamiarach, certyfikacji, czy konserwacji sieci optycznych.

Właściwości
  • Niskie straty na wejściu
  • Szeroki zakres tłumienia
  • Dostępne trzy kroki tłumienia: 10dB; 1,0dB; 0,1dB


Standardowe wyposażenie
  • Wymienne złącza FC/SC/ST
  • Pokrowiec
  • Instrukcja obsługi
  • Baterie
  • Zasilacz AC/DC


 Specyfikacja

Nastawne długości fali 1310nm / 1550nm
Typ światłowodu SM 9/125µm
Zakres tłumienia 0 ~ 60 dB
Maksymalna moc wej. 24 dBm
Liniowość ≤ 0,3 dB
Dokładność 0,2dB @ 0~20 dB;
0,5dB @ 20~50 dB;
1,0dB @ 50~60 dB
Straty wej. < 2 dB
Straty odbicia > 45 dB (typowo)
Powtażalność 0,05 do 0,1 dB
Złącza FC/ST/SC
Temperatura pracy -10°C do 50°C
Temperatura przechowywania -20°C to 60°C
Wilgotność 0% ~ 95% (niekondensująca)
Zasilanie 2 baterie 1.2V Ni-MH
Zasilacz AC/DC
Wymiary 160 x 76 x 45 mm
Waga 360g (łącznie z baterią)



ARTR, kamera ARTR

Światłowodowe przyrządy pomiarowe Cena (netto)
TL-LFD5 Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu do 5km

 Pytaj

TL-LFD10 Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu do 10km

 Pytaj

Seria FHM-2 Optyczny multimetr - źródło i miernik mocy optycznej w jednym

 Pytaj

Seria FHP-1 Uniwersalny miernik mocy optycznej

 Pytaj

Seria FHP-2 Zaawansowany miernik mocy optycznej

 Pytaj

N  Seria FHS-1 Mini laserowe źródło światła

 Pytaj

Seria FHS-2 Laserowe źródło światła

 Pytaj

FHA-2S01 Cyfrowy nastawny tłumik optyczny

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Hermetyczna mufa optyczna pionowa 60-włóknowa 3x3



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |