Polski |  English
» Produkty |  Urządzenia optyczne |  Światłowodowe przyrządy pomiarowe | 
           « wstecz

Optyczny multimetr - źródło i miernik mocy optycznej w jednym

Seria FHM-2
 

Cena :  Pytaj   



Seria urządzeń FHM-2 to specjalistyczne multimetry optyczne łączące w sobie funkcje miernika mocy optycznej oraz źródła światła laserowego o trzech długościach. Niezbędne narzędzie przy budowie i konserwacji instalacji optycznych.
Wyposażone w pojemną pamięć danych, umożliwiają zgrywanie wyników pomiarów sieci optycznej na komputer klasy PC poprzez interfejs USB.

Właściwości
  • Automatyczne rozpoznawanie długości fali
  • Pamięć do 999 pomiarów
  • Interfejs USB komunikujący się z dedykowanym oprogramowaniem PC
  • Wymienne końcówki obu złącz (miernika mocy i źródła światła laserowego)

Standardowe wyposażenie
  • Instrukcja obsługi
  • Baterie - akumulatorki
  • Pokrowiec
  • Wymienne złącza FC/SC/ST
  • Zasilacz AC/DC
  • Oprogramowanie PC
  • Kabel połączeniowy USB

Opcjonalne wyposażenie
  • Złącza LC/E2000 dla portu pomiaru mocy
  • Aluminiowa skrzynka przenośna




Specyfikacja

Model
FHM-2A02
FHM-2B02
Miernik mocy
Długość fali
850 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625 nm
Złącze
Wymienne FC/SC/ST dla PC/APC
Pojemność pamięci
999 pomiarów
Wartość referencyjna
Tak
Jednostki pomiarowe
dB / dBm / mW / uW
Rozdzielczość
0.01 dB
Dokładność
±5% ±1nW
Rozpoznawanie długości fali
1310 / 1490 / 1550 (moc wej. ≥ -40dBm)
Wykrywane częstotliwości
270 Hz / 1 kHz / 2 kHz (moc wej. ≥ -40dBm)
Zakres pomiaru
-70 do +10 dBm
-50 do +26 dBm
Źródło światła laserowego
Długość fali wyj.
1310 / 1490 / 1550 nm
Złącze
Wymienne FC/SC/ST dla PC/APC
Częstotliwość modulacji
270 / 1k / 2k Hz
Mocy wyjściowa
-5dBm ±0.5 dB
Stabilność długoterminowa (8h)
±0.1 dB @ 1310/1550 nm;
±0.2 dB @ 1490 nm
Stabilność krótkoterminowa (15min)
±0.5dB @ 1310/1550 nm;
±0.1dB @ 1490 nm
Kod rozpoznania długości fali
Tak
Ogólne właściwości
Automatyczne wyłączanie
Tak
Zasilanie
2 x NiHM 1.2V, 2000mAh;
Zasilacz AC/DC
Żywotność baterii
>100 godzin (laser wył.)
Interfejs PC
USB
Temperatura pracy
-10°C ~ +50°C
Temperatura przechowywania
-20°C ~ +70°C
Wilgotność
<90% (niekondensująca)
Wymiary
168 x 76 x 43 mm
Waga
310g



ARTR, kamera ARTR

Światłowodowe przyrządy pomiarowe Cena (netto)
TL-LFD5 Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu do 5km

 Pytaj

TL-LFD10 Laserowe źródło światła widzialnego o zasięgu do 10km

 Pytaj

Seria FHM-2 Optyczny multimetr - źródło i miernik mocy optycznej w jednym

 Pytaj

Seria FHP-1 Uniwersalny miernik mocy optycznej

 Pytaj

Seria FHP-2 Zaawansowany miernik mocy optycznej

 Pytaj

N  Seria FHS-1 Mini laserowe źródło światła

 Pytaj

Seria FHS-2 Laserowe źródło światła

 Pytaj

FHA-2S01 Cyfrowy nastawny tłumik optyczny

 Pytaj

N - Nowość, P - Polecany produkt
O lepsze ceny do swojego projektu / inwestycji proszę złożyć zapytanie cenowe na adres adminsell@555.pl


 Polecamy

Nowoczesna Megapikselowa Zintegrowana Kamera Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych (ARTR)



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |