Polski |  English
» Produkty |  Optyczne elementy pasywne |  Patchcordy światłowodowe | 
           « wstecz

Patchcordy światłowodowe



symbol

Nazwa

Opis


TL-PPx-xx-SC
Patchcordy światłowodowe z serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącza SC/PC, SC/APC Patchcordy światłowodowe z serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącze SC dostępne są w wersjach singlemode lub multimode, na kablu simplex oraz duplex w wersjach prostych (PC) oraz kątowych (APC).

TL-PPx-xx-ST
Patchcordy światłowodowe z serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącza ST/PC Patchcordy światłowodowe serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącze ST dostępne są w wersjach singlemode lub multimode, na kablu simplex oraz duplex w wersjach prostych (PC).

TL-PPx-xx-FC
Patchcordy światłowodowe z serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącza FC/PC, FC/APC Patchcordy światłowodowe serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącze FC dostępne są w wersjach singlemode lub multimode, na kablu simplex oraz duplex w wersjach prostych (PC) oraz kątowych (APC).

TL-PPx-xx-E2
Patchcordy światłowodowe z serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącza E2000/PC, E2000/APC Patchcordy światłowodowe serii TELSATLINE PREMIUM w oparciu o złącze E2000 dostępne są w wersjach singlemode lub multimode, na kablu simplex oraz duplex w wersjach prostych (PC) oraz kątowych (APC).


 Polecamy

Kamera Systemu Automatycznego Rozpoznawania Tablic Rejestracyjnych



Zaloguj się :
login   
hasło     
nie pamiętam hasła  | rejestracja

Kontakt z nami
   ogólny
"P.H.U. Telsat"
ul. J.Dąbskiego 1a
72-300 Gryfice
Polska
telsat@555.pl
+48 91 384 2018
+48 91 384 8333
lub skorzystaj z formularza


             początek
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2006 Telsat Electronic Systems, Poland

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.555.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie dla celów informacyjnych. Firma P.H.U. TELSAT Grzegorz Kawka zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych na stronie www.555.pl, w tym parametrów technicznych, wyposażenia, cen i specyfikacji produktów.


 | HOME | Telekomunikacja | Zabezpieczenia | Energetyka | ITS | Produkty | Usługi | Kontakt |